https://wellreplicas.to for sale online.
fake rolex from china.
many kinds of best quality buywatches.
high quality de.buywatches.is to face our world while on an start up thinking.
Disolac | SON, spol. s r. o.
Logo Son

+420 466 412 441

son@son-web.cz

 

Disolac

Roberlo je rodinná společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu nátěrových hmot, opravy a zaměření na automobilový průmysl, průmysl, stavebnictví, lodní a DIY sektor.
 
Na zahraniční trhy začala společnost pronikat v roce 1990 a stala se tak jedním z předních evropských výrobců pro tato odvětví. V současnosti má firma 13 dceřiných společností a obchodní zastoupení více než ve 100 zemích.
 
Roberlo si uvědomuje, že každý zákazník má své specifické potřeby. To umožnuje vyvíjet nové produkty v úzké spolupráci s každým zákazníkem tak, aby se přizpůsobila rozdílným potřebám na všech trzích.
 
Svého silného postavení na trhu, kterého společnost dosáhla, by nebylo možné, bez zapojení všech specialistů, kteří se ztotožňují s hodnotami společnosti. Každé oddělení je tvořeno týmem dynamických profesionálů, kteří se starají o Vaše potřeby.
 
Srdcem sortimentu jsou podkladové materiály a vrchní nátěry se širokým rozsahem použití na různé typy povrchů. Dále portfolio zahrnuje tmely, ochranné nátěry, aerosoly a doplňky, které jsou vyrobeny se stejně vysokou úrovní kvality.

>> PŘEJÍT NA WEBOVÉ STRÁNKY DISOLAC (ROBERLO)

Chamaleon