O nás

Společnost SON spol. s r.o. byla založena na jaře roku 1995 jako velkoobchod se zaměřením na stavební chemii a nátěrové hmoty, které dodávala především do prodejen Barev a Laků ve Východočeském kraji.
 
Během následujících let jsme navázali obchodní kontakty s významnými partnery jako Chamäleon, Smirdex, Roberlo, Motip Dupli (dnes European Aerosols), atd. Společně s těmito firmami jsme na český i slovenský trh uvedli několik značek a naše obchodní působení jsme rozšířili po celém území České republiky do různých sektorů. V roce 2015 jsme se zaměřili na specializované prodejny, výrobní podniky a průmysl.
 
Své obchodní aktivity jsme se vždy snažili podpořit především seriózními informacemi a službami jako jsou: dodání zboží do 48 hodin od objednání po celém území ČR, technické informace od našich proškolených odborných obchodníků, systém zásobování a řešení požadavků našich zákazníků. Snažíme se také o postupné rozšiřování sortimentu zboží (v roce 2021 jsme např. v sortimentu Chamäleon uvedli na trh 26 nových produktů) a o poskytování toho nejlepšího servisu. Pro naše obchodní zástupce i zákazníky pořádáme pravidelná školení.

Během pandemie koronaviru jsme pro naše zákazníky v rámci zkvalitňování služeb zprovoznili síť našich e-shopů HG a Chamäeleon.

Mezi naše zákazníky dnes patří specializované prodejny, profesionální řemeslníci a výrobní podniky.  Pro systém opravy autolaků máme systémy tmelů, podkladových, nátěrových a nástřikových hmot a laků. Distribuujeme materiály pro lakýrnictví a neustále rozšiřujeme sortiment brusiv a pomocných materiálů nejen pro autolakýrnický průmysl.
 
Naše společnost má vypracovaný a mnoha lety ověřený integrovaný systém řízení. Průběžně sledujeme a vyhodnocujeme naše postupy a snažíme se neustále zkracovat termíny řešení případných neshod v rámci spokojenosti zákazníků.