https://wellreplicas.to for sale online.
fake rolex from china.
many kinds of best quality buywatches.
high quality de.buywatches.is to face our world while on an start up thinking.
O nás | SON, spol. s r. o.
Logo Son

+420 466 412 441

son@son-web.cz

 

O nás

Společnost SON spol. s r.o. byla založena na jaře roku 1995 jako velkoobchod se zaměřením na stavební chemii a nátěrové hmoty, které dodávala především do prodejen Barev a Laků ve Východočeském kraji.
 
V létě 1995 jsme navázali obchodní kontakty s holandským výrobcem aerosolů MoTip. Na podzim roku 1995 jsme uvedli na trh aerosoly pod obchodní značkou Colorworks.
 
Své obchodní aktivity jsme se vždy snažili podpořit především seriózními informacemi a servisními službami. Dodávkami zboží s termínem dodání do 48 - hodin od objednání po celém území ČR, technickými informacemi od našich proškolených obchodníků-odborníků, systémem zásobování, řešením požadavků zákazníků a komunikací.
 
Na základě požadavků našich zákazníků jsme postupně rozšiřovali sortiment zboží a značek. Snažíme se o co nejlepší servis.
 
Mezi naše zákazníky dnes patří jak specializované prodejny, tak i profesionálové-řemeslníci a výrobní podniky.  Pro systém opravy autolaků máme systémy tmelů, podkladových nátěrových a nástřikových hmot a laků. Distribuujeme materiály pro lakýrnictví a neustále rozšiřujeme sortiment brusiv a pomocných materiálů pro autolakýrnický průmysl.
 
Naše společnost má vypracovaný a již mnoha léty ověřený integrovaný systém řízení. Průběžně sledujeme a vyhodnocujeme naše postupy a snažíme se neustále zkracovat termíny na řešení případných neshod ke spokojenosti zákazníků.
 
Revize dokumentu: 17.9.2020